Wersje językowe

📦 Dostawa już od 0 zł! Sprawdź 👀

Dowiedz się więcej
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Jak dobrać rozmiar?
Dobór odpowiedniego rozmiaru to najważniejszy etap w całym procesie kupowania obuwia. Prawidłowa długość i tęgość pantofli pozwoli ochronić nasze stopy przed urazami, deformacjami i odciskami, jednocześnie ciesząc komfortem i w pełni ukazując wszystkie walory obuwia. 
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przy każdej ofercie dostępna jest tabela rozmiarów składająca się z dwóch części, pozwalająca wybrać rozmiar poprzez zmierzenie długości swojej stopy lub podeszwy aktualnie użytkowanych pantofli. 
 
W pierwszej części tabeli podana jest wewnętrzna długość wkładki obuwia mierzona w centymetrach od obszycia przy palcach do obszycia przy pięcie. Aby odpowiednio dobrać rozmiar, należy zmierzyć długość swojej stopy i doliczyć do 0,5 cm, a następnie porównać z tabelą rozmiarów. Aby pomiar był dokładniejszy można wykorzystać ścianę przysuwając do niej piętę lub skorzystać z szablonu, który znajduje się tutaj. Jest to najdokładniejsza i zalecana forma wyboru rozmiaru. Można również sugerować się długością wkładki w obuwiu, które aktualnie nosimy.
 
Drugą opcją wyboru rozmiaru jest zmierzenie długości podeszwy obuwia aktualnie używanego i porównanie długości z tabelą w rzędzie "długość podeszwy". Sposób ten jest bardzo przydatny w sytuacji, gdy kupujemy kapcie dla kogoś, na przykład na prezent.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl